کد خبر: 1105853 A

معاون فرماندار خبر داد:

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری کاشان گفت: با افزایش شمار بیماران مبتلا به کرونای دلتا و تکمیل ظرفیت تخت های بیمارستان شهید بهشتی، به وضعیت خطر و بحرانی رسیده ایم.

به گزارش ایلنا از کاشان، مسعود خاندایی در حاشیه نشست هماهنگی برای تشکیل جلسه فوق العاده ستاد پیشگیری و مدیریت بیماری کرونا اعلام کرد: با تشدید وضعیت فوق بحرانی پیش رو و نبود تخت خالی برای بیماران کرونای جهش یافته دلتا ضرورت دارد تدابیر ویژه ای برای مدیریت شرایط فعلی اتخاذ شود.

وی اضافه کرد: نشست فوق العاده ستاد شهرستانی امروز با حضور اعضای شورای تامین، ستاد کرونا و مدیریت بحران تشکیل و به بررسی و تصمیم گیری در خصوص جلوگیری از روند تشدید بیماری برگزار می شود.

رئیس کمیته پشتیبانی و منابع انسانی ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان کاشان تاکید کرد: با افزایش شمار بیماران مبتلا به کرونای دلتا و تکمیل ظرفیت تخت های بیمارستان شهید بهشتی، به وضعیت خطر و بحرانی رسیده ایم.

معاون فرماندار کاشان تصریح کرد: در شرایط قرمز کرونایی ضرورت دارد کلیه دستگاه های اداری و بانک ها طبق پروتکل اعلام شده و مشخص در محل کار حضور پیدا کرده و ما بقی افراد به صورت دورکاری انجام خدمت کنند.

 

انتهای پیام/
بیمارستان شهید بهشتی فرماندار کاشان برنامه ریزی ایلنا استان اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر