کد خبر: 1105643 A

دبیر کارگروه مراقبت و درمان ویروس کرونای دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: روزانه حدود ۲۵۰ بیمار جدید مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی در خراسان رضوی بستری می‌شوند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد ،علی‌اصغر انجیدنی دبیر کارگروه مراقبت و درمان ویروس کرونای دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: دانشگاه علوم پزشکی مشهد علاوه بر کلانشهر مشهد، ۱۵ شهرستان تابعه را زیر پوشش دارد و این در حالی است که بخش زیادی از بیماران کرونایی در مشهد زیر معالجه قرار دارند.

او افزود: هم اینک هزار و ۱۰۰ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های خراسان رضوی بستری هستند که ۸۵۰ نفر آن مربوط به مناطق زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد است.

دبیر کارگروه مراقبت و درمان ویروس کرونای دانشگاه علوم پزشکی مشهد  ادامه داد: روند ابتلا به بیماری کرونا در استان خراسان رضوی همچنان صعودی است.

انجیدنی بیان کرد: هم اکنون اورژانس ۱۲ بیمارستان در مناطق زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد به خدمات رسانی به بیماران کرونایی اختصاص یافته است و همچنین بیمارستان‌های خصوصی، خیریه و سایر نهاد‌های دولتی نیز بخشی از ظرفیت مراکز خود را به بیماران کرونایی اختصاص داده اند.

او تصریح کرد: در حال حاضر واکسیناسیون عمومی گروه‌های هدف در حال انجام است و بر اساس اعلام وزارت بهداشت، افراد بالای ۶۰ سال واکسینه می‌شوند.

انتهای پیام/
بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی درمان مشهد ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر