کد خبر: 1105620 A

معاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان:

معاون اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: تاکنون چهار هزار و ۳۲۰ نفر در روستاهای استان که متقاضی دریافت تسهیلات مشاغل روستایی بودند 269 میلیارد تومان اعتبار را در قالب یک‌هزار و 962 پرونده دریافت کرده‌اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، وحید انتظاری با اشاره به پرداخت تسهیلات مشاغل روستایی گفت: تاکنون چهار هزار و ۳۲۰ نفر در روستاهای استان که متقاضی دریافت تسهیلات مشاغل روستایی بودند 269 میلیارد تومان اعتبار را در قالب یک‌هزار و 962 پرونده دریافت کرده‌اند.

معاون اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین ادامه داد: این اعتبارات در قالب تسهیلات بانکی  از طریق چهار بانک توسعه تعاون، کشاورزی، پست بانک و صندوق کارآفرینی امید به متقاضیان پرداخت شده است.

وی ابراز کرد: سهم بانک توسعه تعاون در پرداخت تسهیلات برای 295 طرح، بانک کشاورزی برای 757 طرح، پست بانک برای 472 طرح و صندوق کارآفرینی امید برای 438 طرح بوده است.

این مسئول افزود: در راستای سند تعهد اشتغال استان باید در سال جاری 17 هزار فرصت شغلی در  استان ایجاد شود که تحقق این امر به همکاری تمام دستگاه‌های اجرایی و نهادهای مختلف در استان نیاز  دارد.

انتظاری گفت: تسهیلات بانکی با نرخ سود ارزان قیمت در توسعه اقتصادی و اشتغالزایی نقش مهمی را به عهده دارد و باید این امر مورد توجه قرار گیرد.

انتهای پیام/
استان قزوین اشتغال کشاورزی مشاغل روستایی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر