کد خبر: 1105361 A

سرپرست هیات هاکی خراسان رضوی از سرگیری تمرینات مستمر تیم مردان استان به منظور حضور در رقابت های مختلف و فتح قله های موفقیت در سطح کشور خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، حمید علیزاده در این باره گفت: با تلاش‌های انجام شده در هیات هاکی استان و زحمات و همت والاى پژمان نجار مربى با اخلاق مردان خراسان‌رضوی، تمرینات این تیم در سالن خانه فوتسال شهرک ابوذر مشهد آغاز شد.

وی افزود: بازیکنان تیم هاکی مردان استان باید در روزهای یکشنبه و سه شنبه از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۸ برای شرکت در تمرینات آماده سازی در این سالن ورزشی حضور یابند.

سرپرست هیات هاکی خراسان رضوی با بیان اینکه روزهاى خوبى را پیش رو خواهیم داشت، ادامه داد: بزودى شاهد شور و نشاط دوباره در بین مربیان، داوران و ورزشکاران این هیات خواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد: با برنامه ریزی ها و روح تازه ای که در هیات هاکی استان دمیده شده امیدواریم در آینده نه چندان دور نیز برگزاری لیگ باشگاههاى مشهد را شاهد باشیم،  سپس باید تلاش کنیم تا برای حفظ و تداوم این شور و نشاط و ایجاد انگیزه در هاکی بازان تیم های  شهرستانی لیگ باشگاههاى استان را آغاز کنیم.

علیزاده ضمن آرزوی موفقیت برای هاکی بازان دعوت شده و مربی خراسانی تیم ملی بانوان، تصریح کرد: قطعا انجام اقدامات بنیادین و پایه ای و کسب موفقیتهای روز افزون ورزشکاران، مربیان، داوران فعال در این رشته نیازمند همت و تلاش همه خانواده هاکى استان در هر دو بخش اقایان و بانوان است که امیدواریم  شاهد این همراهی و هم افزایی در جهت اجرای مطلوب برنامه ها باشیم.

انتهای پیام/
اخلاق خانواده خراسان رضوی مردان هاکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر