کد خبر: 1105313 A

به منظور افزایش سرعت و تسهیل در روند واکسیناسیون کرونا ویروس، دومین مرکز تجمیعی واکسیناسیون شهرستان رودان به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی افتتاح شد.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، عباس علیمرادی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان گفت: با افتتاح این مرکز ظرفیت واکسیناسیون کرونا ویروس چندین برابر افزایش خواهد یافت و امیدواریم تا پایان شهریور ماه امسال اکثر گروه‌های در معرض خطر همچون افراد سنین بالا، افراد دارای بیماری‌های زمینه‌ای، کارمندان، معلمان و ... برعلیه این بیماری واکسینه شوند.

وی افزود: در حال حاضر افراد سنین 60 سال به بالا در مراکز تجمیعی پیامبر اعظم (ص) و این مرکز واکسینه می‌شوند و به مرور به سایر گروه‌ها نیز به صورت تلفنی برای واکسیناسیون اطلاع رسانی می شود.

در این مراسم که با حضور امام جمعه شهرستان، معاون سیاسی اجتماعی فرماندار، ریاست شبکه بهداشت و درمان و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه برگزار شد، افراد 60 به بالا و زیر 60 سال از خانواده معظم شهدا و جانبازان واکسینه شدند.

مرکز تجمیعی واکسیناسیون شهید (حاج قاسم سلیمانی) درسالن اجتماعات مدرسه علامه امینی جنب اداره فنی و حرفه ای در پشته معزآباد قرار دارد.

انتهای پیام/
بسیج شبکه بهداشت و درمان مدرسه واکسیناسیون ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر