کد خبر: 1105156 A

مدیرعامل شهرک های صنعتی استان خبر داد:

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: به منظور ایجاد شرایط مناسب برای ورود سرمایه گذاران خرد و کوچک به بخش تولید، قطعات مورد نیاز برای احداث واحدهای کارگاهی، آماده سازی و در اختیار سرمایه گذاران قرار داده می شود.

به گزارش ایلنا، محمد اهلی از تامین زمین مورد نیاز برای احداث واحدهای کارگاهی در استان اردبیل خبر داد و گفت: در مرحله نخست آماده سازی 38 قطعه کارگاهی در شهرک های صنعتی شماره 2 اردبیل و گرمی و ناحیه صنعتی نیر هدف گذاری شده که این واحدهای کارگاهی محلی مناسب برای کسب وکارهای خرد و کوچک خواهد بود.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل با اشاره به اینکه استقبال از واحدهای کارگاهی در استان قابل توجه است، تصریح کرد: با بررسی های صورت گرفته، قطعات مورد نیاز این واحدهای کارگاهی تا پایان سال جاری آماده سازی و در اختیار متقاضیان ذیصلاح قرار داده خواهد شد.

وی میزان واحدهای کارگاهی احداث شده در شهرک های صنعتی استان را تاکنون بیش از 170 واحد برشمرد و افزود: سرمایه گذاری در واحدهای کارگاهی کوچک یکی از بهترین راهکارهای ممکن برای جذب سرمایه های خرد و سرگردان است که به همین دلیل، تامین زمین مورد نیاز این واحدهای کارگاهی یکی از برنامه های اولویت دار این شرکت در سال حمایت از تولید است.

 

انتهای پیام/
سرمایه گذاران حمایت از سرمایه گذاری شهرک های صنعتی اردبیل محمد اهلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر