کد خبر: 1104641 A

استاندار قزوین:

استاندار قزوین گفت: تغییراتی که هفته‌های گذشته در دولت ایجاد شده نشان می‌دهد اتفاقات خوبی در روزهای آینده پیش روی ورزش کشور قرار دارد و می‌توانیم مدال‌های رنگینی در رقابت‌های المپیک و پارالمپیک کسب کنیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، هدایت الله جمالی پور روز پنجشنبه در مراسم بدرقه "مهدی مرندی" والیبالیست ملی پوش قزوین به رقابت‌های المپیک و پارالمپیک ۲۰۲۱ توکیو افزود: ورزش امروز در عرصه‌های بین‌المللی به عنوان یک دیپلماسی قدرتمند اثرگذاری دارد و ورزشکاران به عنوان سفرای این مناسبات سیاسی و اجتماعی و فرهنگی عمل می‌کنند.

وی اضافه کرد: ظرفیت ورزش در مناسبات سیاسی و اجتماعی سبب شده که کشورها در این عرصه سرمایه گذاری های کلانی انجام دهند و جمهوری اسلامی نیز از این فرصت استفاده کرده و چهره‌های برجسته‌ای را به جهان معرفی کرده است.

جمالی پور ارتقای والیبال قزوین را به عنوان پنج استان برتر کشور تبریک گفت و اظهار داشت: در ۱۰ سال اخیر ورزش جمهوری اسلامی از رشد بالایی برخوردار بوده و در رشته‌های گروهی و انفرادی افتخارات بسیاری کسب کرده است که بخشی از آن متعلق به استان قزوین است.

استاندار قزوین گفت: قطعا با اراده‌ای که در وجود آقای مهدی مرندی والیبالیست قزوینی دیده می‌شود، روزهای خوبی را پیش روی ورزش کشور خواهیم داشت و موفقیت‌های بسیاری کسب خواهیم کرد، چون قبلاً نیز تجربه‌های متعددی داشته‌ایم و در مقابل تیم‌های ایتالیایی‌ و آمریکایی‌ پیروزی‌های متعددی کسب کرده‌ایم.

مقام ارشد اجرایی استان قزوین خاطرنشان کرد: ورزش باید عمق بیشتری پیدا کند؛ چراکه توسعه آن به کاهش آسیب‌های اجتماعی منجر شده و استفاده بهینه از منابع انسانی را تسری می‌بخشد.

انتهای پیام/
استان قزوین المپیک دولت رشد رقابت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر