کد خبر: 1104625 A

رئیس اتحادیه زنان کارگر استان فارس:

رئیس اتحادیه زنان کارگر استان فارس خواستار حذف میهمان های ناخوانده از سر سفره کارگران شد و گفت: حضور افراد غیر مرتبط با سازمان تامین اجتماعی بر سر سفره ای که با پول کارگران پهن شده تضعیف حقوق این قشر مظلوم است.

به گزارش ایلنا زهرا درویشی در نشست مشترک کانون های کارگری با اداره کل تامین اجتماعی فارس، با بیان اینکه بازنشستگان به دلیل تنگناهای معیشتی، رفاهی و درمانی مجبورند برای احقاق حقشان خود دست به تجمع بزنند گفت: کارگران دیروز،بازنشستگان امروز و در حقیقت مادربزرگ‌ها و پدربزرگ‌هایی هستند  که بازنشسته کارگری هستند و نباید کاری کرد که این افراد نحیف برای احقاق حقوقشان به کف خیابان‌ها بیایند.

 وی با بیان اینکه وزیر و وکیل برای سرمایه کارگران تصمیم می گیرند تاکید کرد: این روزها مثل گذشته نیست که کارگران از اقشار ضعیف و  کم دانش باشند در حال حاضر کارگران از همه قشر از ضعیف تا مرفه عضو سازمان تامین اجتماعی هستند و عمدتا افراد تحصیل کرده با مدارج عالی لیسانس تا دکترا می باشند این در حالی است که رفتارها با این قشر زحمتکش در شأن آنها نیست.

 رئیس اتحادیه زنان کارگر استان فارس  با بیان اینکه باید فکر اساسی برای صندوق تامین اجتماعی شود تاکید کرد در خانه کارگر بارها به مشاوره پرداخته ام و دیده ام مسایل ناشی از کمبود درآمد کارگران منجر به آسیب هایی همچون طلاق، فساد، اعتیاد و غیره شده است اتفاقاتی که مسئولین همگی زیر دین کارگردان هستند.

 وی با بیان اینکه شعار تامین اجتماعی´´ نیاز امروز، پشتیبانی فردا`` می باشد افزود متاسفانه در حال حاضر تامین اجتماعی نه تنها نتوانسته نیاز امروز را برطرف کند و بلکه نمیتوانیم به آن به عنوان پشتوانه ای برای فردا تکیه کنیم.

 

انتهای پیام/
استان فارس پول حقوق زنان سازمان تامین اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر