کد خبر: 1104543 A

معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با سفر به شهرستان خواف دبستان نواب صفوی این شهرستان را افتتاح کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا ، مهراله رخشانی مهر در مراسم افتتاح دبستان نواب صفوی که کلنگ احداث آن در سال ۹۷ توسط خود او بر زمین نشسته بود اظهار داشت: باید نام شهدا بر سر درب مداس درج شود تا نقش تربیتی داشته باشد‌ و از مدیران این مدارس درخواست می کنم با نصب زندگی نامه این شهیدان در مدرسه این روند تربیتی را دنبال کنند.

معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش در ادامه گفت: ۲۰۰ سفر استانی در طی فعالیت ۳/۵ ساله خود داشته ام و خوشحالم که در این مدت ۱۲ بار از پروژه های خراسان رضوی بازدید کرده ام و امیدوارم که در شهرستان خواف هم مصوبات خوبی داشته باشیم.

مهراله رخشانی مهر با اشاره به کوتاه شدن میانگین زمان ساخت مدرسه سازی از ۹ سال به ۳ سال افزود: ما علاوه بر تکمیل پروژه های نیمه تمام گذشته تلاش کردیم پروژه های را که آغاز نموده بودیم را هم به بهره برداری برسانیم.

مدرسه نواب صفوی در بخش سنگان خواف با هزینه بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال در زمینی به مساحت یک هکتار و زیربنای ۱۲۱۶ مترمربع در دوطبقه توسط رخشانی مهر رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور افتتاح شد.

انتهای پیام/
خراسان رضوی زمین مدرسه وزیر آموزش و پرورش خواف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر