کد خبر: 1104336 A

معاون عمرانی استاندار کرمانشاه:

معاون عمرانی استاندار کرمانشاه گفت: مشکلات و موانع پروژه‌ها باید قبل از انعقاد قرارداد مشخص شوند و بهانه‌هایی که توسط پیمانکار و دستگاه اجرایی مربوطه برای توجیه تاخیر در عملیات اجرایی عنوان می شود، قابل قبول نیست.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه ، منوچهر فخری در نشست شورای فنی استانداری که با حضور مدیرکل دفتر فنی استانداری، مدیران و روسای ادارات و مجموعه‌های عضو برگزار شد؛ اظهار داشت: متاسفانه پیشرفت برخی پروژه‌های عمرانی بسیار کند است و بخش مهمی از این تقصیرات متوجه پیمانکار و دستگاه اجرایی مربوطه است‌.

وی افزود: برخی از این پروژه‌ها طبق برنامه باید تاکنون به بهره برداری می‌رسید و مردم از ثمرات آن بهره مند می‌شدند‌ ولی دستگاه‌های اداری سهل‌انگاری‌هایی داشته اند که به هیچ وجه قابل قبول نیست. 

معاون عمرانی استاندار کرمانشاه گفت: نمی‌توان با بهانه‌های مختلفی مانند رفع معارض و افزایش هزینه‌ها، پروژه‌ها را تعطیل و یا متوقف کرد. 

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه گاهی دستگاه های اجرایی با سهل انگاری که انجام می‌دهند در عدم پیشرفت بموقع  این پروژه‌ها مقصر هستند‌. 

وی در بخش دیگری از سخنانش تصمیمات شورای فنی را برای دستگاه‌های دولتی لازم الاجرا دانست و گفت: تمامی دستگاه‌های دولتی تحت نظارت مدیریت استان هستند و هیچ دستگاهی نمی‌تواند به بهانه قواعد و مقررات داخلی، مصوبات شورای فنی استان را نادیده بگیرد.

انتهای پیام/
مدیران سهل انگاری پروژهای عمرانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر