کد خبر: 1104183 A

غنی زاده خبرداد؛

مدیرعامل شرکت واحد اتبوسرانی تبریز و حومه گفت: با توجه به طولانی بودن روز و افزایش تقاضای سفر و لزوم رعایت دستور العمل های بهداشتی و فاصله اجتماعی، ساعات فعالیت ناوگان در روزهای عادی از ساعت ۶ صبح الی ۲۱ خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز، ایمان غنی زاده در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر، گفت: خدمات ناوگان اتوبوسرانی در روزهای جمعه و تعطیل نیز  از ساعت ۷ صبح شروع و تا ساعت۳۰ :۲۰ ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: پس از اتمام فعالیت اتوبوس ها در مسیر تندرو خط شبانه نیز با استفاده از ناوگان بخش خصوصی تحت نظارت در این مسیر فعال خواهد کرد.

مدیرعامل شرکت واحد با اشاره به اینکه جهت رعایت دستورالعمل های بهداشتی ابلاغی ستاد مقابله با کرونا، ناظرین و بازرسین شرکت واحد اجازه سوار شدن به اتوبوس به مسافرین فاقد ماسک را نخواهند داد، بیان کرد: از شهروندان محترم خواهشمندیم در زمان استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی ضمن استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی از کارت بلیت الکترونیکی شخصی استفاده کنند.

وی از شهروندان خواست ضمن همکاری در جهت رعایت پروتکل های بهداشتی، درصورت مشاهده هرگونه تخلف نظارتی و یا پیشنهاد وانتقاد،  مراتب را به سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۵۷۰۵۵۵  اعلام کنند تا در اسرع وقت بررسی و رسیدگی شود.

انتهای پیام/
اتوبوس بخش خصوصی ماسک ناوگان حمل و نقل ناوگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر