کد خبر: 1104069 A

رئیس سازمان تامین اجتماعی تربت جام گفت: حدود ۲۰ هزار نفر بیمه شده در این شهرستان داریم که با حساب خانواده هایشان ۶۰ هزار و ۹۹۵ نفر از خدمات بیمه تامین اجتماعی استفاده می کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، جواد ابراهیمیان در نشست خبری با خبرنگاران گفت: در شهرستان تربت جام ۴ هزار و ۱۱۲ نفر مستمری بگیر اصلی داریم‌ و  یکی از چالش های این سازمان بحث بیمه کارگران ساختمانی است که قرار شد ۷ درصد حق بیمه  توسط سازمان و ۲۰ درصد آن از محل منابع صدور پروانه تامین شود که این وصول انجام نشد و کسانی که کارگر ساختمانی نیستند و از خدمات این بیمه سوء استفاده می کنند بیمه هایشان قطع خواهد شد.

ابراهیمیان ادامه داد: بهره برداری از طرح ۳۰۷۰ از مهمترین اقدامات سازمان تامین اجتماعی در یکسال گذشته است. این طرح در واقع بخش مهمی از تأمین اجتماعی الکترونیک با رویکرد تحول دیجیتال و هوشمند سازی فرآیندها است.

وی تاکید کرد: این سازمان در خصوص طرح ۳۰۷۰ برنامه ها و اقدامات مهمی را اجرایی کرده است. خدمات دیجیتالی سازمان تامین اجتماعی با راه اندازی و بهره برداری از ۳۰ خدمت غیرحضوری و با هدف گذاری کاهش ۷۰ میلیون بار مراجعه به واحدهای اجرائی سازمان گسترش یافته و توسعه کمی و کیفی آن ادامه خواهد داشت.

رئیس سازمان تامین اجتماعی تربت جام گفت: طرح نسخه الکترونیکی دفترچه تامین اجتماعی و طرح بخشودگی جرایم کارفرمایان از دیگر اقدامات مهم این سازمان است.

این نشست روز گذشته با اصحاب رسانه در محل تامین اجتماعی شهرستان و به مناسبت هفته تامین اجتماعی برگزار شد.

انتهای پیام/
اصحاب رسانه تامین اجتماعی تربت جام خانواده سازمان تامین اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر