کد خبر: 1103607 A

نماینده مردم بندرعباس در مجلس :

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی گفت: اورژانس ۱۱۵ اولین سازمانی است که در شرایط اضطرار یاریگر بیماران و مرهم دردمندان است، مسئولان، سازمان ها و نهادهای ذی ربط، در راستای عمل به رسالت اجتماعی شان باید در کنار اورژانس ۱۱۵ و یاری گر آن باشند.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، منصور آرامی ضمن بازدید و بررسی چالش های حوزه اورژانس ۱۱۵، طی دیداری با رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه هرمزگان، به بررسی کمبودها، منابع مورد نیاز توسعه و افزایش سطح دسترسی مردم به خدمات اورژانس پیش بیمارستانی پرداخت.

آرامی ضمن تقدیر از پرسنل خدوم اورژانس ۱۱۵ استان، تلاش و مجاهدت شبانه روزی این جهادگران حوزه بهداشت و درمان، بخصوص در شرایط بحرانی همه گیری ویروس کرونا را پاس داشت و عنوان کرد: اورژانس ۱۱۵ اولین سازمانی است که در شرایط اضطرار یاریگر بیماران و مرهم دردمندان است. قطعا مسئولان، سازمان ها و نهادهای مسئو ، در راستای عمل به رسالت اجتماعی شان باید در کنار اورژانس ۱۱۵ و یاری گر آن باشند.

نماینده مردم بندرعباس با بیان اینکه رای زنی با سازمان های ذی ربط جهت تامین آمبولانس و نوسازی ناوگانی آمبولانسی، تامین یک دستگاه آمبولانس دریایی با قابلیت تردد در آب های آزاد برای شرایط بحرانی، در دستور کار قرار دارد گفت: تا زمان رفع چالش های این سازمان، در کنار اورژانس ۱۱۵ خواهد بود.

حسین قاسمی  رئیس حوادث و فوریت‌های پیش بیمارستانی در اورژانس استان، گفت: امیدواریم که این مشکل مرتفع شود و مسئولان در این برهه از زمان که بخاطر پاندمی ویروس کرونا سلامت مردم در مخاطره جدیست برای ارتقای سلامت همگانی که از حقوق اولیه مردم است با نظام بهداشت و درمان همراه و یاری رسان آنها باشند.

انتهای پیام/
آب های آزاد حوزه بهداشت و درمان سلامت مجلس شورای اسلامی ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر