کد خبر: 1103595 A

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان:

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: هیچ مجوزی درباره ساخت و ساز در باغستان سنتی قزوین صادر نشده است و به هیچ وجه هم صادر نخواهد شد و به شدت با احداث بنا در باغستان سنتی برخورد می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین و به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان، پرویز عبدی با بیان اینکه امسال ۵ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در باغستان سنتی تخریب شد، افزود: مردم می‌توانند با تماس با سامانه ۱۳۱ هرگونه ساخت و ساز غیرمجاز در باغستان سنتی را گزارش کنند تا با حضور نماینده دادستان با ساخت و ساز‌های غیرمجاز برخورد شود.

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین خاطرنشان کرد: در حریم شهر قزوین، سازمان باغستان‌ها و شهرداری‌ها نسبت به ساخت و ساز‌های غیرمجاز مسئول هستند و باید نسبت به این موضوع واکنش نشان دهند.

این مسئول عنوان کرد: ۶ اکیپ از سوی سازمان باغستان سنتی در کنار گشت‌های کنترل سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین، وظیفه کنترل وضعیت باغستان سنتی را بر عهده دارند و هرگونه ساخت و ساز بدون نظر شورای حفظ حقوق بیت المال ممنوع است.

عبدی تصریح کرد: هیچ مجوزی درباره ساخت و ساز در باغستان سنتی قزوین صادر نشده است و به هیچ وجه هم صادر نخواهد شد و به شدت با احداث بنا در باغستان سنتی برخورد می‌شود.

انتهای پیام/
حقوق روابط عمومی ساخت و ساز سازمان جهاد کشاورزی استان شهرداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر