کد خبر: 1103373 A

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل از آماده سازی سه ناحیه صنعتی برای واگذاری زمیندر آینده ای نزدیک در استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، محمد اهلی عنوان کرد: مقدمات آماده سازی نواحی صنعتی انگوت، گزاز و هشجین از سال گذشته آغاز شده که با توجه به نیاز مبرم این مناطق به زمین صنعتی، تلاش می شود هر چه سریعتر این نواحی صنعتی آماده و در اختیار متقاضیان قرار داده شود.

وی افزود: نواحی صنعتی گزاز و هشجین در شهرستان خلخال قرار دارند و با توجه به اتمام زمین قابل واگذاری در شهرک صنعتی خلخال، نیاز این شهرستان به این دو ناحیه را چند برابر می کند.

اهلی ادامه داد: مساحت ناحیه صنعتی گزاز در حدود 82 هکتار است که در مرحله نخست، 30 هکتار از اراضی این ناحیه آماده سازی و در اختیار متقاضیان قرار داده خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل در مورد ناحیه صنعتی هشجین نیز بیان کرد: آماده سازی این ناحیه صنعتی 5 هکتاری که از ماه گذشته آغاز شده است با استقبال یک سرمایه گذار بومی برای حضور در این ناحیه صنعتی همراه بود که به منظور حمایت از تولید و ایجاد اشتغال، قطعات صنعتی این ناحیه به این سرمایه گذار واگذار شد.

وی مراحل آماده سازی ناحیه صنعتی انگوت را نیز مناسب ارزیابی کرد و گفت: آماده سازی ناحیه صنعتی 27 هکتاری انگوت نیز از سال گذشته آغاز شده است که در صورت تخصیص اعتبارات لازم، سایر  امکانات از قبیل آب، برق، گاز و ... در این ناحیه صنعتی نیز ایجاد خواهد شد.

اهلی احداث ناحیه صنعتی انگوت در این شهرستان تازه تاسیس را بسیار حائز اهمیت دانست و افزود: شهرستان انگوت در یک منطقه محروم قرار گرفته و این شهرستان تنها دارای همین ناحیه صنعتی است که در صورت تکمیل امکانات و آغاز روند واگذاری زمین، شاهد حضور سرمایه گذاران در این منطقه و در نتیجه شاهد اشتغال جوانان جویای کار در شهرستان انگوت خواهیم بود.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل، ادامه روند مثبت ایجاد و تامین زیرساخت ها در شهرک های صنعتی استان را منوط به تخصیص اعتبارات مناسب دانست و افزود: همان طور که تاکنون شاهد حمایت مسئولان استانی و کشوری از شهرک های صنعتی بوده ایم، امیدوار هستیم تا با تخصیص اعتبارات مناسب، شاهد آبادانی و تکمیل زیرساخت ها در شهرک های صنعتی استان باشیم.

انتهای پیام/
شهرک های صنعتی واگذاری زمین زمین های صنعتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر