کد خبر: 1103157 A

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از تزریق 98 هزار و 98 دوز واکسن کرونا از آغاز واکسیناسیون طی نوبت های اول و دوم در استان خبر داد.

شهرام حبیب زاده در گفت و گو با خبرنگار ایلنا درباره آخرین وضعیت شیوع بیماری کرونا در استان اردبیل عنوان کرد: در شبانه روز گذشته 49 بیمار جدید کرونایی در سطح استان شناسایی و بستری شده اند و متاسفانه یک مورد فوتی بر اثر شیوع کرونا در سطح استان مدت یاد شده گزارش شده است.

حبیب زاده ادامه داد: بر اساس‌ آخرین وضعیت اعلام شده توسط وزارت بهداشت، هم اکنون شهرستان اردبیل در وضعیت قرمز، شهرستان های پارس آباد و مشگین‌شهر در وضعیت نارنجی و شهرستانهای خلخال، گرمی، بیله سوار، نیر، نمین، سرعین، کوثر و اصلاندوز در وضعیت زرد قرار دارند.

وی از ترخیص 40 بیمار کرونایی با وضعیت بهبود نسبی در 24 ساعت گذشته خبر داد و افزود: در حال حاضر تعداد 256 بیمار کرونایی در بیمارستان ها بستری هستند و از این تعداد، وضعیت 58 بیمار وخیم گزارش شده است. 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در خصوص آمار تزریق واکسن های کرونا در استان نیز بیان کرد: در نوبت اول برای 68 هزار و 257 نفر واکسن تزریق شده و همچنین در نوبت دوم نیز تعداد 29 هزار و 841 نفر در برابر کرونا واکسینه شده اند که جمعا از آغاز واکسیناسیون تاکنون 98 هزار و 98 دوز واکسن کرونا در استان مورد استفاده قرار گرفته است.

انتهای پیام/

خبرنگار: رشید عبدالحسینی

کرونا اردبیل بستری کووید 19 شهرام حبیب زاده علوم پزشکی اردبیل آمار کرونا اردبیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر