کد خبر: 1103096 A

مدیر بهداشت و درمان شهرستان گچساران:

مدیر بهداشت و درمان شهرستان گچساران از فوت 138 بیمار کرونایی در این شهرستان از ابتدای شروع شیوع این ویروس خبرداد.

" آرین غلامیان " به ایلنا در دوگنبدان گفت: شهرستان گچساران یک شهرستان گرمسیری بوده که ارتباط نزدیکی با شهرستان های کروناخیز از استان های همجوار نظیر استان خوزستان و استان بوشهر دارد.

وی تعداد بیماران مبتلا به ویروس کرونا در شهرستان گچساران از ابتدای شیوع این ویروس را 10 هزار و 780 بیمار عنوان و اظهارداشت: متاسفانه هر هفته حدود 50 بیمار مشکوک به کرونایی در این شهرستان داریم.

مدیر بهداشت و درمان شهرستان گچساران گفت: 38 هزار و 300 تست کرونایی از مراجعه کنندگان به مراکز بهداشتی این شهرستان تاکنون انجام گرفته که تست گیری بصورت مستمر ادامه دارد.

غلامیان تاکیدکرد که تاکنون هیچ بیمار مبتلای به کرونای هندی در شهرستان گچساران در استان کهگیلویه و بویراحمد مشاهده نشده است.

معاون بهداشت و درمان شهرستان گچساران هم از واکسینه نمودن حدود 9 هزار نفر در این شهرستان در برابر ویروس کرونا خبرداد.

" سیدامین رضایی " به ایلنا در دوگنبدان گفت: از 9 هزار فردی که تاکنون واکسن کرونا را تزریق کرده اند شش هزار نفر در نوبت اول و سه هزار در نوبت دوم کار تزریق را انجام داده اند.

وی محل تزریق واکسن مراجعه کنندگان در شهر دوگنبدان مرکز شهرستان گچساران را سالن بسیج ذکر و یادآورشد: هم اکنون افراد با سن 68 سال درحال تزریق واکسن از نوع سینوفارم هستند.

 

 

 

انتهای پیام/
کرونا گچساران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر