کد خبر: 1102685 A

مدیر عامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی، در دیدار با مدیرکل درآمد های عمومی شهرداری مشهد از آمادگی برای همکاری در جهت کمک به جذب و وصول درآمدهای این نهاد به ویژه در حوزه های کلان تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، محمد سنجری با همراهی سید محمد اسماعیل فاطمی معاون بازرگانی و سید حسن موسوی نژاد مدیر هماهنگی امور مناطق شهرداری مشهد با محمود برهانی مدیر کل درامدهای عمومی شهرداری مشهد دیدار و گفت وگو کرد.

وی در این دیدار با اشاره به رسالت های سازمان همیاری در جهت کمک به توانمندسازی شهرداری ها به ویژه شهرهای کم برخودار و ضعیف افزود: تلاش داریم با انجام تعاملات و فعالیتهای کاری با شهرداری های بزرگ و برخوردار و سازمان های وابسته به آنها همانند مشهد، نیشابور، سبزوار و ... در جهت کسب منابع برای کمک و پشتیبانی از شهرداری های ضعیف تر حرکت کنیم.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی به اهمیت توجه به ظرفیت های جدید کاری موجود در بودجه شهرداری ها اشاره کرد و ادامه داد: تلاش داریم در بحث تامین و جذب درآمدهای شهرداری کمک کنیم و همچنین به عنوان یک بازوی اجرایی در کنار شهرداری مشهد نقش موثری را ایفا کنیم.

وی بیان کرد: در این راستای با تمام قدرت در خدمت حوزه درآمدهای شهرداری مشهد خواهیم بود و با رویکرد جدید ایجاد شده تلاش خواهیم کرد تمامی اموری که به سازمان محول می شود به بهترین نحو و با قدرت و قوت بیشتری انجام شود.

سنجری با تاکید بر لزوم ایجاد تسهیل در مراودات کاری سازمان در حوزه کارگزاری درآمدهای شهرداری مشهد افزود: تا کنون با همکاری واحدی به همین منظور در سازمان همیاری در تمامی امور از جمله کمسیون ماده ٧٧، ماده ١٠٠، عوارض خودرو و ... همکاری های خوبی با شهرداری مشهد و مناطق صورت گرفته است که باید برای توسعه آن تلاش کنیم.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی بیان کرد: با ظرفیت هایی که در سازمان همیاری وجود دارد می توان از برند و جایگاه این نهاد برای انجام کمک های موثر در حوزه جذب و وصل منابع درآمدی شهرداری مشهد به ویژه در حوزه های کلان استفاده شود.

مدیر کل درآمدهای عمومی شهرداری مشهد نیز در این دیدار با تاکید بر اینکه باید در بخش وصول درآمدها همکاری های مشترکی در حوزه های جدید با سازمان همیاری تعریف شود، گفت: موضوعات چون گمرک، سنوات معوق، پروانه های ساختمانی، درآمدهای پایدار، اسپانسرهای مالی، فضای مچازی و ... از جمله موضوعاتی است که می توان در قالب همکاری های مشترک از توان سازمان همیاری برای وصول درآمدهای شهرداری استفاده کرد.

محمود برهانی بیان کرد: این همکاری ها باید در حوزه هایی باشد که به تسهیل درامور، صرفه جویی، خدمات، رفاه شهروندان و ... بیانجامد ما نیز قطعا این آمادگی برای تعریف همکاری های جدید بر اساس شرایط و ظرفیت های موجود وجود دارد.

انتهای پیام/
خراسان رضوی درآمد شهرداری گمرک مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر