کد خبر: 1102568 A

طی سه ماه نخست امسال:

مدیر تعاون روستایی استان قزوین گفت: طی سه ماه نخست امسال پنج میلیون و ۵۰۰ هزار لیتر انواع سوخت بین روستائیان استان توزیع شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، شهرام رحمانی گفت: طی سه ماه نخست امسال پنج میلیون و ۵۰۰ هزار لیتر انواع سوخت بین روستاییان استان توزیع شده است که این میزان سوخت با هدف رفع نیازمندی به مواد سوختی از سوی شبکه‌ها و زیرمجموعه‌های تعاون روستایی استان قزوین توزیع شده است.

مدیر تعاون روستایی استان قزوین افزود: مواد نفتی توزیع شده در روستاهای استان قزوین شامل بنزین، نفت، گازوئیل و گاز مایع بوده و این مقدار سوخت توسط ۱۲۷ فروشگاه و واحد عرضه مواد سوختی جهت رفاه حال روستاییان توزیع شده است.

وی بیان کرد: هدف از توزیع سوخت حمایت از تولید کننده روستایی، استقرار و توسعه روستاها و سهولت در رفت و آمد روستاییان است.

این مسئول اضافه کرد: یکی از وظایف شبکه تعاونی‌های روستایی، عاملیت توزیع مواد سوختی و ارائه خدمات مناسب به روستاییان و کشاورزان است.

رحمانی خاطر نشان کرد: مهم‌ترین رسالت شبکه تعاون روستایی ارائه خدمات به روستاییان و اعضای تشکل‌های تحت پوشش در چارچوب اهداف و اساس‌نامه تعاونی‌ها به شمار می‌رود.

انتهای پیام/
استان قزوین پوشش حمایت از تولید نفت تعاون روستایی استان قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر