کد خبر: 1102389 A

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان خبرداد؛

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف 487 هزارو 272 عدد انواع مواد غذایی و تنقلات احتکار شده به ارزش بیش از 25 میلیارد ریال خبر داد .

به گزارش ایلنا از زنجان، سرهنگ ایرج خانی پور، جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان، امروز با اعلام این خبر، گفت: در راستای مقابله با سود جویان و احتکار کنندگان اقلام مورد نیاز مردم ، ماموران پلیس امنیت عمومی  و اقتصادی استان زنجان از احتکار مواد غذایی مطلع شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان، ادامه داد: ماموران با هماهنگی قضایی و به همراه ماموران اداره صنعت و معدن به محل احتکار  که یک انبار  کارگاه تولیدی غیر فعال بود اعزام شدند.

سرهنگ خانی پور، یادآورشد: در بازدید از انبار ، ماموران با بررسی بیشتر 487 هزار و 272 عدد انواع مواد غذایی و تنقلات که در سامانه اداره صنعت ثبت نشده بود ،  کشف کردند که بنا بر اعلام نظر کارشناسان ارزش ریالی اقلام کشف شده بیش از 25 میلیارد ریال برآورد شده است .

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان، با اعلام اینکه در این خصوص پرونده تشکیل و موضوع در حال رسیدگی است تصریح کرد: کالاهای کشف شده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع مربوطه شدند.

انتهای پیام/
جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان/ایرج خانی/ احتکار مواد غذایی/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر