کد خبر: 1102376 A

در سه ماهه اول سال‌جاری انجام شد؛

سرپرست معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان اردبیل از ارائه خدمات به 6985 نفر در سه ماهه اول سالجاری خبر داد.

به گزارش ایلنا، عباس انوری آذر از ارائه خدمات درمانی و توانبخشی به 6 هزار و 985 نفر در استان اردبیل خبر داد و گفت: از این تعداد 175 نفر از واحد توانبخشی، 6 هزار و 620 نفر از داروخانه این جمعیت و 24 نفر از واحد دندانپزشکی خدمات دریافت کرده اند.

وی ادامه داد: در بخش ارتوپدی فنی توانبخشی خدماتی از قبیل ساخت کفش طبی، کفش و صندل، کفی چرمی، ارتز دست، ستون فقرات، بریس کوتاه، برس بلند، اسپیلنت و پروتز مکانیکی دست، پروتز بالای زانو و پروتز زیر زانو ارائه می شود.

هلال احمر اردبیل

سرپرست معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان اردبیل با بیان این که در این مدت 132 نفر برای فیزیوتراپی به مرکز فیزیوتراپی این معاونت مراجعه کرده اند، افزود: یک هزار و 2 جلسه خدمات فیزیوتراپی به این افراد ارائه شده است.

انوری آذر با اشاره به اینکه 34 نفر در قالب 92 جلسه از خدمات مرکز کاردرمانی و گفتار درمانی بهره مند شده اند، تصریح کرد: واکسیناسیون 280 نفر از پرسنل و نجاتگران این جمعیت برای پیشگیری از کرونا نیز انجام شده است.

 

انتهای پیام/
توانبخشی خدمات درمانی جمعیت هلال احمر استان اردبیل عباس انوری آذر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر