کد خبر: 1102207 A

معاون اقتصادی استاندار عنوان کرد:

معاون اقتصادی استاندار قزوین گفت: با عرضه مرغ در دو نوبت صبح و بعدازظهر می‌توان تاحدودی بازار را کنترل کرد، ضمن اینکه افزایش نظارت نیز لازم است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، عیسی قبادی گفت: تامین نهاده‌های دامی در استان قزوین بدون مشکل بوده و صرفا تعدادی از واحدهای سنتی در این زمینه مشکل دارند که برای برطرفشدن آن‌ها اقداماتیدر نظر گرفته شده است.

معاون اقتصادی استاندار قزوین ادامه داد: باتوجه به خشکسالی در سال جاری علوفه مورد نیاز واحدهای دامی به اندازه کافی تامین نشده، ضمن اینکه افزایش قیمت نیز در این زمینه وجود دارد، در راستای حل این مشکل بنا است کنستانتره در اختیار واحدهای دامی قرار گیرد.

وی ابراز کرد: تامین گوشت در استان از موضوعات مهم به شمار می‌آید و نباید اجازه داد در این زمینه با مشکل مواجه شویم، به همین دلیل اقداماتی در نظر گرفته شده تا موضوع دام در استان کنترل شود.

این مقام مسئول در ادامه با اشاره به وضعیت مرغ در استان عنوان کرد: تولید مرغ در استان به اندازه کافی وجود دارد؛ تفاوت قیمت در سایر استان‌ها به انگیزه‌ای برای خروج مرغ از استان تبدیل شده و همین موضوع به کمبود این محصول در برخی مواقع منجر می‌شود.

وی ادامه داد: با عرضه مرغ در دو نوبت صبح و بعدازظهر می‌توان تاحدودی بازار را کنترل کرد، ضمن اینکه افزایش نظارت نیز لازم است.

قبادی گفت: قزوین از جمله استان‌هایی است که مرغ در آن براساس مصوبه دولت عرضه می‌شود و دو نرخی در آن وجود ندارد.

انتهای پیام/
استان قزوین خشکسالی عرضه مرغ تولید مرغ معاون اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر