کد خبر: 1101407 A

قائم مقام وزارت آموزش فنی و حرفه ای جمهوری نیجر:

قائم مقام و دبیر کل وزارت آموزش فنی و حرفه ای جمهوری نیجر در بازدید از ظرفیت های آموزشی فنی و حرفه ای مستقر در استان البرز، ابراز امیدواری کرد که با انعقاد تفاهم نامه همکاری آموزشی، پروژه عملی برای توسعه زیرساخت های آموزش فنی و حرفه ای کشور نیجر فراهم شود.

به گزارش ایلنا از البرز، مصطفی ماهامان میکاسو با همراهی بهزاد غفاری، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز در بازدید از ظرفیت های آموزشی مراکز خواهران الزهرا و زیبادشت در بخش دولتی و آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای کابان و مهدوی، اظهار داشت: هدف ما از حضور در ایران و بازدید از ظرفیتهای آموزشی مراکز فنی و حرفه ای، توسعه زیرساخت های فنی و حرفه ای کشور نیجر و بهبود شرایط سرمایه های انسانی است.

وی ادامه داد: ایران بسیار به استفاده از استانداردها اهمیت می دهد و این برای ما مهم است که یک آموزش با کیفیت در نیجر داشته باشیم. 

قائم مقام و دبیر کل وزارت آموزش فنی و حرفه ای جمهوری نیجر در پایان با اشاره به ملاقات با مدیران سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور خاطرنشان کرد: به یک نگاه و درک مشترک رسیده ایم و ابراز امیدواری کرد با انعقاد تفاهم نامه همکاری آموزشی، پروژه عملی برای توسعه زیرساخت های آموزش فنی و حرفه ای کشور نیجر فراهم شود. 

بهزاد غفاری، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز  هم در این بازدید ضمن خیر مقدم به میهمانان بیان داشت:با عنایت به سیاست های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در حوزه دیپلماسی مهارتی، از رویکردهای اصلی ما تقویت توانمندی های نیروی انسانی، فناوری و به طور کلی بهره برداری از تجارب موفق مهارتی سایر کشورها از طریق برقراری روابط چند جانبه به منظور تامین منافع ملی است و آماده هر نوع همکاری مشترک آموزشی در راستای توسعه و ترویج آموزشهای فنی و حرفه ای هستیم.

بازدید مصطفی ماهامان میکاسو قائم مقام و دبیر کل وزارت آموزش فنی و حرفه ای جمهوری نیجر و هیات همراه با حضور رضا نصری مدیر کل دفتر ریاست، حقوقی، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، بهزاد غفاری مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز و جمعی از معاونین و کارشناسان اداره کل، برگزار شد.

انتهای پیام/
آموزش فنی و حرفه ای استان البرز قائم مقام و دبیر کل وزارت آموزش فنی و حرفه ای جمهوری نیجر مصطفی ماهامان میکاسو بهزاد غفاری مدبرکل آموزش فنی و حرفه ای البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر