کد خبر: 1101204 A

مدیرکل محیط زیست استان:

مدیرکل حفاظت از محیط زیست استان قزوین از شناسایی و دستگیری دو متهم به شکار و کشف و ضبط دو قبضه سلاح شکاری به همراه ادوات شکار و صید در شهرستان‌های قزوین و تاکستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، مهران شنتیائی با اشاره به اقدامات انجام شده در زمینه مبارزه به شکار غیرمجاز گفت: طی امروز دو مورد سلاح شکاری در دو منطقه استان شناسایی و کشف شد.

مدیرکل حفاظت از محیط زیست استان قزوین ادامه داد: مامورین یگان حفاظت محیط زیست اداره کل در حین گشت و کنترل و اجرای قوانین حفاظت و بهسازی محیط زیست و قانون شکار و صید در حوزه استحفاظی شهرستان قزوین یک نفر متهم به شکار و صید را به جرم شروع به شکار دستگیر و یک قبضه سلاح شکاری و ادوات شکار و صید را کشف و ضبط  کردند.

وی عنوان کرد: مامورین یگان حفاظت محیط زیست در حوزه استحفاظی شهرستان تاکستان نیز در ساعت ۴۵ دقیقه بامداد یک نفر متهم به شکار و صید به جرم شروع به شکار در حال پروژکتور کشی را دستگیر و یک قبضه سلاح شکاری گلوله زنی و ادوات شکار و صید را کشف و ضبط کردند.

شنتیائی گفت: همچنین در راستای اقدامات حفاظت ا ز محیط زیست یک دستگاه خودرو نیسان حامل ضایعات توقیف و یک نفر متخلف به جرم حمل و آتش زدن ضایعات و  آلایندگی هوا در ضلع شمالی اراضی بیدستان دستگیر شده و پس از تنظیم صورت‌جلسه به مراجع قضائی معرفی شد. 

انتهای پیام/
استان قزوین حفاظت از محیط زیست خودرو کشف و ضبط محیط زیست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر