کد خبر: 1101175 A

فرماندار بجستان گفت: حجت‌الاسلام سید جواد عبدی، امام جمعه شهرستان بجستان در پی حادثه دلخراش رانندگی دارفانی را وداع گفت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حسین ابراهیمی کردیانی در این باره اظهارکرد: خودرو پژو ۴۰۵ متعلق به امام جمعه شهرستان بجستان که به سمت مشهد در حرکت بود با اتوبوس اسکانیا مربوط به مسیر یزد- مشهد برخورد کرده و این حادثه دلخراش منجر به فوت امام جمعه شهرستان شد.​

ابراهیمی کردیانی اظهار کرد: این حادثه چهارشنبه ۱۶ تیر ماه حوالی ساعت ۱۵:۵۰ و در محور باغچه- مشهد به وقوع پیوست.

وی افزود: با اعلام حادثه به پلیس ۱۱۰ بلافاصله نیروهای پلیس و نیروهای امدادی در محل حاضر شدند و عملیات رهاسازی انجام شد و ایشان با شرایط نامساعد به بیمارستان امداد مشهد منتقل شدند و به دلیل شدت جراحات وارده به رحمت خدا رفتند.

فرماندار بجستان ضمن ابراز تأسف بابت این حادثه تصریح کرد: از آغاز خدمت مرحوم حجت‌الاسلام سید جواد عبدی در شهرستان بجستان حدود یک سال بیشتر نگذشته‌ است، اما با توجه به روحیه مردمی که داشت، توانست در همین مدت کم ارتباط بسیار خوبی با بدنه‌ اجتماعی شهرستان و طیف‌های مختلف به خصوص جوانان و عموم مردم برقرار کند به طوری که انگار سال‌هاست در میان مردم بود، به همین دلیل مردم شهرستان و مسئولان احترام خاصی برای او قائل هستند و این حادثه ضایعه دردناکی برای مردم بجستان بود.

حجت‌الاسلام سیدجواد عبدی آبان ماه سال گذشته به عنوان امام جمعه جدید شهرستان بجستان منصوب شده بود و فردی محبوب و مردمی بود.

انتهای پیام/
امام جمعه بیمارستان خودرو فرماندار مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر