کد خبر: 1100927 A

دادستان قزوین:

دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: راننده اسنپ در قزوین به قتل بانوی آرایشگر قزوینی اعتراف کرده و جزئیات حادثه را شرح داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین و به نقل از روابط عمومی دادگستری استان محمد قاسمی با اشاره به اعتراف راننده اسنپ به قتل گفت: با توجه به اعلام کشف جسدی سوخته در اول تیرماه سال جاری تحقیقات قضائی و انتظامی در این خصوص آغاز و مشخص شد مقتول یکی از اعضای اتحادیه آرایشگران قزوین دارای دو سالن آموزش آرایشگری یکی در قزوین و دیگری در اسماعیل آباد بوده است که فرزندش در تاریخ سوم خرداد درخواست خودروی اسنپ به مقصد روستای اسماعیل آباد کرده و راننده خودروی تیبا اسنپ پس از مراجعه به مبدأ اقدام به سوار کردن مسافر می‌کند.

دادستان عمومی و انقلاب قزوین ادامه داد: با توجه به حضور نیافتن مسافر در سالن و پیگیری صورت گرفته، راننده اسنپ مدعی می‌شود که مسافر را در مقصد پیاده و اطلاع دیگری از او ندارد که در اول تیر ماه جسد سوخته زنی در جاده بوئین زهرا کشف می‌شود.

وی عنوان کرد: پس از انجام تحقیقات محرز می‌شود جسد مکشوفه متعلق به مسافر اسنپ بوده که به دلیل آسیب وارده به گلو (خفگی) فوت کرده و متعاقباً قاتل جهت امکان نداشتن شناسایی مقتول با بنزین جسد را به آتش کشیده است.

این مقام قضایی افزود: با توجه به قرائن، راننده احضار شد و البته منکر موضوع و مدعی بی خبری و اطلاع در این زمینه بود که با توجه به شواهد موجود اتهام قتل عمد به متهم تفهیم و با قرار بازداشت موقت به زندان اعزام شد.

وی گفت: متهم بعد از حدود یک هفته اقرار به موضوع کرد و در تشریح نحوه قتل بیان نمود که قبل از رسیدن به مقصد خودرو جوش آورده بود که به علت توقف و گرمی هوا مسافر شاکی شد،  به همین خاطر بحث لفظی بین او و مسافر رخ داده و او را خفه کرده و سپس در صندلی عقب خودرو قرار داده است و پس از درآوردن زیورآلات و خارج کردن سیم کارت و رم گوشی با تهیه بنزین از جایگاه سوخت اقدام به سوزاندن مقتوله و ترک محل حادثه می‌کند.

دادستان قزوین افزود: متهم بعد از ظهر روز حادثه با مراجعه به بازار قزوین قصد فروش طلاجات را داشته است که با توجه به مراجعه به طلا فروشی و اطلاع یافتن از بدل بودن آن اقدام به انداختن طلاجات به داخل چاه می‌کند.

قاسمی گفت: با توجه به اینکه کلیه قرائن و نشانه‌های مربوطه حاکی از مقرون به واقع بودن اقرار متهم است، پرونده جهت تکمیل تحقیقات به شعبه بازپرسی ارجاع شد و در حال رسیدگی است.

انتهای پیام/
انقلاب جاده دادستان عمومی و انقلاب فوت قتل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر