کد خبر: 1100831 A

استاندار البرز:

استاندار البرز گفت: شرکت توزیع برق استان موظف است که تدابیر لازم را داشته باشد که برق حتی یک خانه قطع نشود چراکه رایزنی ها و سیاست های کلان در این رابطه صورت گرفته است.

به گزارش ایلنا از البرز، عزیزاله شهبازی در بازدید از مرکز دیسپاچینگ برق استان، اظهار داشت: طی چند روز گذشته به دلیل مشکلاتی که در خصوص تامین و توزیع برق استان وجود داشت، موجبات نارضایتی مردم فراهم شد.

وی ادامه داد: جلسات متعددی برای کمک به مسئولان مربوطه برای مدیریت صحیح حوزه آب و برق استان تشکیل دادیم که موانع را حل کنیم.

شهبازی گفت: از نزدیک مرکز دیسپاچینگ استان را مورد بازدید قرار دادیم و طی گزارشی که ارائه شد روند توزیع برق به مناطق مختلف استان را پیگیری کردیم.

وی با عنوان اینکه تصمیم گرفتیم به گونه ای رایزنی و اقدام کنیم که برق در هیچ نقطه ای در البرز قطع نشود، اضافه کرد: بر این اساس تامین برق مراکز درمانی و بیمارستان ها و مکان های عمومی در اولویت است و با حساسیت بیشتری قرار گرفت.

وی گفت: در سطح ملی نیز تصمیمات بزرگی گرفته شد و البرز نیز در همان راستا حرکت می کند که مردم با کمترین دغدغه در این خصوص مواجه باشند.

شهبازی افزود: شرکت توزیع برق استان موظف است که تدابیر لازم را داشته باشد که برق حتی یک خانه قطع نشود چراکه رایزنی ها و سیاست های کلان در این رابطه صورت گرفته است.

وی گفت: همچنین مدیران مربوطه را موظف کردیم که برای چاه های آب استان دیزل ژنراتور مستقر کنند تا در مواقع قطعی برق احتمالی، اختلالی در تامین آب شرب مردم ایجاد نشود.

 

انتهای پیام/
استاندار البرز تامین برق قطعی برق قطعی آب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر