کد خبر: 1100828 A

فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی خبرداد؛

فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی یکی از برنامه‌های پلیس را برخورد جدی با اراذل و اوباش دانست و گفت: ۱۲ نفر از اراذل و اوباش سابقه دار که امنیت مردم تبریز را به مخاطره انداخته بودند، دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز، سردار حسین عبدی در گفت‌وگو با خبرنگاران، در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: آرامش و امنیت شهروندان خط قرمز پلیس بوده و در موضوع امنیتی، پلیس با هیچ کسی تعارف ندارد زیرا آرامش جامعه را مطالبه عموم شهروندان می داند.

وی افزود: این ۱۲ شرور سابقه دار که در سطح شهر تبریز با استفاده از چاقو و قمه اقدام به عربده کشی و با حرکات غیر متعارف آرامش عمومی مردم را به هم زده بودند، با تلاش ماموران پلیس امنیت عمومی و انتظامی شهرستان تبریز دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

وی با بیان این‌که در این استان جایی برای جولان اراذل و اوباش وجود ندارد، تصریح کرد: برابر هماهنگی‌ها و تعامل ایجاد شده با دستگاه قضایی، برخورد قانونی و شدید در انتظار مخلان نظم و امنیت عمومی خواهد بود.

عبدی  به مخلان نظم و امنیت عمومی که بخواهند با قدرت نمایی و حرکات غیر متعارف آرامش عمومی شهروندان را خدشه دار نمایند هشدار داد و گفت: پلیس همیشه آماده است و اجازه نخواهد افراد شرور و اوباش با قدرت پوشالی و کذایی خود در فضای حقیقی و مجازی، امنیت و آرامش شهروندان را  سلب کنند.

 

 

انتهای پیام/
آذربایجان شرقی اراذل و اوباش فرمانده انتظامی استان ماموران پلیس امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر