کد خبر: 1100816 A

نماینده مردم بناب در مجلس خواستار شد؛

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که پیگیر ورود نخبگان آذربایجان در کابینه دولت سیزدهم هستیم، گفت: استفاده از تخصص و توان نخبگان این خطه از کشور عزیزمان در بدنه دولت های گذشته در حد انتظار نبوده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بناب، حجت الاسلام محمد باقری بنابی در جلسه بررسی مسائل و مشکلات روستاهای بناب با اشاره به اهمیت حضور نخبگان شمال غرب کشور  به ویژه آذربایجان شرقی در کابینه‌ دولت سیزدهم، افزود: تصمیمات نادرست مسئولان درباره این خطه به دلیل عدم اشراف آنان به مسایل و مشکلات مبتلابه این خطه، می‌تواند موجب بروز خسارت های جبران ناپذیر در سال‌های آتی شود.

باقری بنابی گفت: متاسفانه در سال‌های گذشته ایجاد ۱۷ سد در اطراف دریاچه ارومیه از عوامل خشک شدن آب دریاچه بوده است، اما اقدامات صورت گرفته توسط دولت یازدهم و دوازدهم در خصوص احیای دریاچه ارومیه مثبت بوده و از دولت سیزدهم هم درخواست اجرای مصوبات مربوط به احیای دریاچه ارومیه را خواهیم داشت.

 وی به اقدامات صورت گرفته برای مکانیزه کردن سه هزار و ۵۰۰ هکتار از اراضی پایاب سد علویان در مناطق سه و چهار نیز اشاره کرد و گفت: با اجرای طرح‌های مکانیزاسیون کشاورزی، آبیاری مدرن و رعایت الگوی کشت مناسب این مسئله تحقق خواهد یافت.

انتهای پیام/
استفاده از ظرفیت دولت مجلس شورای اسلامی نخبگان کابینه دولت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر