کد خبر: 1100815 A

فرماندهی انتظامی شهرستان کاشان مطرح کرد:

فرماندهی انتظامی شهرستان کاشان گفت: ورود و خروج از شهرهای قرمز کرونایی ممنوع است و افرادی که نسبت به این اقدام مبادرت کنند مشمول جریمه می شوند.

به گزارش ایلنا از کاشان، سرهنگ ستادحسین بساطی اظهار داشت: از آنجایی که چراغ های راهنما سرچهارراه ها به برق شهری متصل هستند، هرگونه قطع شدن برق این چراغ ها را خاموش می کند و منجر به بی نظمی در شهر می شود و این مساله اجتناب ناپذیر است.

وی افزود: با قطع شدن برق در شهرستان  ۱۰ الی ۱۲چهارراه و میدان خاموش و منجر به ترافیک می شود؛ این مساله وقتی حاد می شود که بدانیم برای مدیریت سر هر چهارراه حداقل به 4 مامور نیروی انتظامی نیاز است و از شهروندانی که با درک شرایط موجود با پلیس همراهی می کنند تشکر می کنیم.

فرماندهی انتظامی شهرستان کاشان  تصریح کرد: در هنگام قطعی برق ماموران نیروی انتظامی در محلهای دارای چراغ راهنمایی مستقر هستند. 

این مقام انتظامی از مردم درخواست کرد که در هنگام خاموشی چراغ راهنمایی به یاری یکدیگر بشتابند و اگر شهروندی مسیر را هدایت می کند همراهی کنند تا امیدواریم از این بحران عبور کنیم.

وی افزود: رانندگان موظف هستند در تقاطع های خاموش مطابق با قوانین راهنمایی و رانندگی اقدام کنند، چراکه تمام قوانین در تقاطع هایی که فاقد چراغ هستند در آیین نامه آمده است.

بساطی به وضعیت قرمز  در شهرستان کاشان هم اشاره کرد وگفت: ورود و خروج از شهرهای قرمز کرونایی ممنوع است و افرادی که نسبت به این اقدام مبادرت کنند مشمول جریمه می شوند.

وی اضافه کرد: با توجه به شرایط شیوع موج پنجم کرونا، مراکز تعویض پلاک، آموزشگاه های راهنمایی و رانندگی، آزمون های گروهی تعطیل است.

انتهای پیام/
برق تعویض پلاک راهنمایی و رانندگی قوانین راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر