کد خبر: 1100619 A

استفاده از ظرفیت بازرگانی سازمان همیاری در جهت تقویت سیستم حمل و نقل عمومی گلبهار در جلسه مشترک معاونان شهرداری گلبهار و سازمان همیاری خراسان رضوی بر استفاده از ظرفیت بازرگانی این نهاد در جهت تقویت سیستم حمل و نقل عمومی شهری گلبهار تاکید شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، جلسه مشترک فاطمی معاوِن بازرگانی و جوان مدیر ماشین آلات سازمان همیاری با عطایی معاون اداری مالی و مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری گلبهار با موضوع بررسی ظرفیتها، پتانسیلهای سازمان همیاری و همچنین نیازها، مشکلات و چالشهای پیش رو حوزه مدیریت شهری در گلبهار ظهر امروز برگزار شد.

در این جلسه علاوه بر معرفی توانمندی های تخصصی سازمان همیاری در حوزه ماشین آلات، نیازمندیهای شهر گلبهار در حوزه حمل و نقل عمومی، سازو کارهای لازم برای بهره گیری از توان سازمان همیاری در جهت کمک به این حوزه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

همچنین مقرر شد پس از انجام بررسی های فنی و کارشناسی تفاهم نامه همکاری در حوزه تامین کلیه لوازم یدکی و اقلام مصرفی اتوبوس های شهرداری گلبهار و همچنین تقویت حوزه حمل و نقل از جمله روغن، ضدیخ، قطعات و.. تفاهم نامه ای بین سازمان همیاری و این شهرداری منعقد شود.

انتهای پیام/
حمل و نقل عمومی خراسان رضوی شهرداری مشکلات معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر