کد خبر: 1100422 A

مدیر جهاد کشاورزی کرج مطرح کرد:

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرج گفت: زمین خواران در شهرستان کرج حاشیه امن نخواهند داشت.

به گزارش ایلنا از البرز، اسماعیل صارمی اظهار داشت: جهاد کشاورزی در حراست از اراضی کشاورزی و حفظ قدرت تولید، عزم راسخ دارد و کارشناسان این مجموعه با تلاشهای خستگی ناپذیر به زمین خواران اجازه جولان دادن در این شهرستان را نمی دهند.

صارمی عنوان کرد: مقابله با سودجویان و دلالان زمین نیازمند همکاری و تعامل همه مسئولان و مشارکت شهروندان دلسوز و هوشیار است.

وی افزود، قطعا  با حمایت و همدلی همه دستگاه ها در کنار هم و توجه به مطالبات مردم در کنار اجرای دقیق و مقتدرانه قانون، می‌توانیم در بحث مبارزه با پدیده شوم ساخت و ساز غیرمجاز نتایج مطلوبی به دست آوریم.

مدیر جهاد کشاورزی کرج تصریح کرد: در راستای پاسداری از بستر تولید غذای مردم، امروز 550 هکتار از اراضی  کشاورزی بخش مرکزی شهرستان که دستخوش تفکیک شده بود با حضور به موقع نیروهای خدوم جهاد و دستور مقام محترم قضایی آزاد سازی شد.

صارمی از آزادسازی 550 هکتار از اراضی تعاونی تولید ماهدشت، اسماعیل آباد شورقلعه، خیابان جم و خیابان همت محمدشهر و باغ فروهر با حضور نماینده دادستان و عوامل انتظامی این شهرستان در روز سه شنبه 15 تیر 1400 خبر داد و عنوان کرد که این عملیات شامل تخریب بیش از 509  مورد تغییر کاربری غیر مجاز از قبیل دیوار کشی، بنا، استخر، محوطه سازی و دپوی مصالح بوده است.

وی هشدار داد: جهاد کشاورزی کرج کابوس کسانی است که به منظور کسب درآمد بیشتر اقدام به دیوارکشی یا ساخت باغ ویلا می کنند. با آنها به شدت برخورد می کنیم لذا مردم کرج از طریق سامانه ۱۳۱ جهاد کشاورزی، این مدیریت را در حفظ و حراست از باغات و اراضی زراعی همراهی کنند و مراتب هرگونه تخلف در این حوزه را به سرعت به اطلاع تلاشگران جهاد کشاورزی برسانند.

انتهای پیام/
زمین خواری مدیرجهاد کشاورزی کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر