کد خبر: 1100321 A

مدیرکل بهزیستی فارس:

مدیرکل بهزیستی استان فارس از طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار و تسهیل فرآیند دسترسی زنان کارآفرین به درگاه های فروش مجازی و قانونی کشور خبر داد.

 به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل بهزیستی استان فارس محمد صادق کشفی نژاد با بیان اینکه هدف این طرح زنان کارآفرین تحت پوشش بهزیستی در استان‌های فارس و بوشهر هستند و دیپلماسی بین استانی جهت شبکه سازی و اتصال ظرفیت‌ها انجام شده است، افزود: در استان فارس بالغ بر ۳۰ هزار پرونده امور اجتماعی داریم و ۱۸ هزار نفر نیز پشت نوبت تشکیل پرونده هستند.

وی در ادامه عنوان کرد: از آنجایی که پیامدهای ناخوشایند کرونا برای زنان کارآفرین سرپرست خانوار مشکل‌ساز شده است، این طرح با انعقاد تفاهم نامه در سطح ملی فی مابین سازمان بهزیستی، جهاد کشاورزی، فنی حرفه‌ای و معاونت فنی ریاست جمهوری آغاز شده تا بازار فروش گروه هدف از فضای فیزیکی فروش به فضای مجازی قانونی و مجاز از قبیل دیجی کالا و با سلام منتقل شود.

مدیرکل بهزیستی فارس گفت: برای این طرح شرکت های استارت آپ تعریف شده و تاکنون ۵۳ بانوی کارآفرین استان فارسی به استارتاپ معرفی شده اند و ۲۷ غرفه مجازی  فروش کد فروشندگی گرفته و ثبت شده اند.

کشفی نژاد اظهار داشت: تاکید این پروژه بر شبکه سازی است و باید با افزایش سواد بهره برداری از ابزارهای نوین و فراتسهیلگری توان بازاریابی، ایجاد رقابت و برندسازی را افزایش دهیم.

 

انتهای پیام/
استان فارس بهزیستی رقابت زنان فضای مجازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر