کد خبر: 1100280 A

مدیرعامل ترافیک شهرداری قزوین:

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: به منظور رفع مشکلات ترافیکی در منطقه دو شهرداری قزوین، اجرای ۶ پروژه اصلاح هندسی در این محدوده از شهر پیش بینی شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین و به نقل از روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین سعید جهانگیری گفت: افزایش استفاده شهروندان از وسایل نقلیه باعث ایجاد مشکلات و گره‌های ترافیکی در معابر سطح شهر قزوین می‌شود.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین ادامه داد: بنابراین در کنار فرهنگ سازی برای عدم استفاده از خودروهای تک سرنشین در ترددهای درون شهری و استفاده بیشتر از دوچرخه در مسافت‌های کوتاه باید راهکارهایی برای رفع مشکلات ترافیکی لحاظ شود.

وی با بیان اینکه یکی از راهکارهای مؤثر در این راستا اجرای پروژه‌های اصلاح هندسی است، تصریح کرد: براساس نیازسنجی‌های صورت گرفته ۶ پروژه اصلاح هندسی برای منطقه دو شهرداری قزوین پیش بینی شده است.

جهانگیری خاطرنشان کرد: این پروژه‌ها در محدوده بلوار ارتباطات، محدوده جایگاهCNGنواب، تقاطع جاده لوله گاز‌-‌جاده نجف آباد، تقاطع بلوار شهید بهشتی- جاده نجف آباد، تقاطع بلوار میرعماد- خیابان شهید عباسپور اجرا می‌شود.

انتهای پیام/
ترافیک حمل و نقل و ترافیک شهرداری شهرداری فرهنگ سازی مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر