کد خبر: 1100271 A

معاون مشارکتهای مردمی کمیته امداد البرز گفت: خیر طالقانی با واریز 100 میلیون تومان به‌حساب ایتام مورد حمایت کمیته امداد امام (ره) طالقان به هر فرزند یتیم بیش از 5 میلیون تومان هدیه داد.

به گزارش ایلنا از البرز، رضا لشینی با بیان  اینکه طرح اکرام ایتام، طرحی است که به موجب آن فرزندان یتیم بی‌سرپرست دختر تا زمان ازدواج و پسر زیر 18 سال مورد حمایت این نهاد قرار دارند گفت  : خیر  طالقانی که در گذشته خود یتیم بوده است با خدا عهدی بسته و  با واریز 100 میلیون تومان  به‌حساب ایتام مورد حمایت کمیته امداد امام (ره) طالقان به هر فرزند  یتیم بیش از 5 میلیون تومان هدیه داده است. 

وی افزود: در حال حاضر حدود 19 فرزند طرح اکرام ایتام و 37 فرزند طرح محسنین مورد حمایت کمیته امداد طالقان هستند که توسط بیش از 700 حامی حمایت می شوند.

وی با اشاره به  اینکه در طرح اکرام ایتام و محسنین حامیان با شماره کارت‌بانکی اختصاصی، وجوه اهدایی خود را به‌صورت مستقیم به‌حساب فرزندان معنوی خود واریز می‌کنند گفت: از ابتدای سال  بیش از 500 میلیون تومان توسط حامیان طالقان به حساب  ایتام و فرزندان محسنین واریز شده است . 

لشینی با تأکید بر اینکه هم‌اکنون عمده نیاز فرزندان محسنین را مسکن، جهیزیه و امور تحصیلی تشکیل می‌دهد گفت: مردم نیکوکار می‌توانند برای رفع مشکلات سایر ایتام و فرزندان محسنین با حضور در واحدهای طرح اکرام ایتام و محسنین دفاتر این نهاد در شهرهای استان البرز ضمن دریافت شناسنامه‌های فرزندان معنوی خود در این طرح ثبت‌نام کنند.

 

انتهای پیام/
خیر طالقانی هدیه ایتام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر