کد خبر: 1100257 A

شاید تا پایان سال انجام شود؛

شهردار شیراز اعلام کرد: بنا شده شرکت آب و فاضلاب تا پایان سال ۱۴۰۰ کل شبکه فاضلاب شهرک مهدی‌آباد (کتس بس) را اجرا و پس از آن نیز شهرداری اقدام به جدول گذاری، زیرسازی، آسفالت و بهسازی معابر مهدی آباد می کند.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، حیدر اسکندرپور در بازدید از عملیات آسفالت معابر و کوچه های شهرک مهدی‌آباد (کتس بس) ادامه داد:  طی سالهای گذشته در شهرک مهدی آباد به علت اجرا نشدن شبکه فاضلاب، شهرداری نیز امکان انجام اقدامات عمرانی همچون زیرسازی، جدول گذاری و آسفالت معابر را نداشت. 

وی با اشاره به وضعیت نامناسب کوچه ها و معابر این شهرک و گلایه ساکنان آن افزود: در سال گذشته با هماهنگی شهرداری منطقه ۹ و  شرکت آبفا بنا شد که اجرای شبکه فاضلاب در دستور کار قرار گیرد و به گفته مدیرعامل این شرکت بودجه مناسبی برای اجرای شبکه فاضلاب شهرک مهدی آباد در سال ۱۴۰۰ اختصاص یافته است. 

شهردار شیراز اضافه کرد: هم اکنون در کوچه های مختلف شهرک مهدی آباد همچون ۴۹، ۵۱، ۵۳، ۵۷ و شبکه آب و فاضلاب توسط شرکت آبفا و جدول گذاری، زیرسازی و آسفالت معابر و کوچه ها توسط شهرداری منطقه ۹ انجام شده است. 

همچنین اسکندرپور شهردار شیراز در ابتدای وقت اداری از واحدهای مختلف شهرداری منطقه ۹ بازدید و نحوه خدمات رسانی به شهروندان و مراجعه‌کنندگان را بررسی کرد.

 

انتهای پیام/
آب و فاضلاب جدول خدمات رسانی شرکت آب و فاضلاب شهرداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر