کد خبر: 1100168 A

استاندار قزوین عنوان کرد:

استاندار قزوین گفت: رسیدن به موفقیت و توسعه با همکاری جمعی به دست می‌آید؛ از این رو لازم است شهرداران ضمن استفاده از تمام ظرفیت‌ها صادقانه خدمتگزار مردم باشند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، هدایت الله جمالی پور در مراسم افتتاحیه شهرداری شهر قشلاق که صبح امرروز با حضور مسئولان استان و شهرستان آبیک برگزار شد گفت: تمام افراد جامعه سرمایه‌های کشور به شمار می‌آیند و از این رو سیاه و سفید کردن افراد بزرگترین ظلم در حق آن‌ها است.

استاندار قزوین ادامه داد: موفقیت و توسعه کشور با اعتماد و استفاده از تمام ظرفیت‌ها و مشارکت جمعی به دست می‌آید؛ از این رو لازم است مسئولین و شهرداران از پتانسیل موجود نهایت بهره را برده و حتی از منتقدان نیز استقبال کنند.

وی تاکید کرد: با استفاده از کار گروهی و نهادینه کردن این فرهنگ می‌توان سریع‌تر به موفقیت دست یافت و امیدواریم ارتقای قشلاق به شهر نیز خیر و برکت را برای مردم به همراه داشته باشد.  

نماینده عالی دولت در استان قزوین ابراز کرد: لازم است اعضای جدیدی که به شورای شهر راه یافتند از این فرصت کوتاه برای خدمت به مردم استفاده کنند، شهرداران نیز باید ضمن استفاده از تمام ظرفیت‌ها صادقانه خدمتگزار مردم باشند.

جمالی پور در پایان گفت: ارتقای قشلاق به شهر با مشارکت جمعی و در طول زمان تحقق پیدا کرده از این رو باید از  تمام مسئولین گذشته که در این راستا قدم برداشتند نیز تشکر کرد.

انتهای پیام/
استان قزوین سرمایه سیاه و سفید شورای شهر شهرداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر