کد خبر: 1100103 A

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین گفت: سرمایه گذاران صنعتی که از ابتدای سال تاکنون در استان جذب شده‌اند ۳۰ هزار میلیارد ریال در بخش‌های صنعتی استان سرمایه گذاری خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، حمیدرضا خانپور صبح امروز در بازدید از طرح‌های عمرانی شهرک‌های صنعتی استان گفت: برای سال جاری پیش بینی شده بود که 190 سرمایه گذار در استان جذب شوند که از این تعداد تا کنون 81 نفر جذب شده‌اند که بیش از 40 درصد میزان موررد نظر است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین ادامه داد: همچنین در ز مینه واگذاری زمین برای سرمایه گذاری نیز 234 هکتار در نظر گرفته شده که از این میزان تاکنون یک سوم آن واگذار شده است.

وی با اشاره به میزان سرمایه گذاری در استان عنوان کرد: سرمایه گذارانی که تاکنون جذب شده‌اند ۳۰ هزار میلیارد ریال در بخش‌های صنعتی استان سرمایه گذاری می‌کنند؛ البته پیش بینی می‌شود این مقدار با جذب سرمایه گذاران و قراردادهای جدید تا پایان سال تا دو برابر افزایش پیدا کند.

این مسئول افزود: شهرک‌ها و نواحی صنعتی این فرصت را برای سرمایه گذاران ایجاد می‌کند که از زیرساخت‌های موجود در این بخش‌ها استفاده کنند، علاوه بر این استقرار واحدهای تولیدی خارج از این مجموعه توجیه نخواهد داشت.

خانپور گفت: شرکت‌های دانش بنیان، صنایع هایتک، قطعه سازی خودرو، محصولات سلولزی و بهداشتی، صنایع غذایی و تبدیلی برای سرمایه گذاری در استان در اولویت قرار می‌گیرند.

انتهای پیام/
استان قزوین سرمایه سرمایه گذاران سرمایه گذاری شرکت شهرک های صنعتی قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر