کد خبر: 1100026 A

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان:

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان گفت: افزایش بی سابقه دما در جهان و قربانیان آن که در تاریخ معاصر بی سابقه بوده است و در کشور ما هم این موج گرمایی کاملا محسوس بوده، تغییر اساسی سبک زندگی را اجتناب ناپذیر کرده است.

به گزارش ایلنا از رشت، بهمن داراب زاده گفت: افزایش بی سابقه دما در جهان و قربانیان آن که در تاریخ معاصر بی سابقه بوده است و در کشور ما هم این موج گرمایی کاملا محسوس بوده، تغییر اساسی سبک زندگی را اجتناب ناپذیر کرده است.

داراب زاده با اشاره به اینکه، شرایط جدید آب و هوایی، سبک زندگی جدیدی را می طلبد، گفت: باید طرحی نو و روشی جدید ایجاد کنیم و خود را با این شرایط جدید سازگار کنیم. همانگونه که در سایر زمینه ها مانند، ارتباطات، آموزش، اشتغال و ... شاهد رویکرد جدیدی کاملا متفاوت با گذشته هستیم، باید نگرش خود را نه تنها در استفاده از انرژی برق، بلکه در استفاده از تمامی حامل های انرژی و نعمت های خدادادی تغییر دهیم تا بتوانیم رفتاری مناسب داشته باشیم.

وی افزود: این شرایط خاص و هشدار و نگرانی کارشناسان و صاحب نظران در خصوص موج جدید گرمایی و محافظت از محیط زیست، بار دیگر با رجوع به تعالیم اسلامی در خصوص استفاده درست از مواهب خدادادی و پرهیز از اسراف را آشکار می کند و باید بر اساس این تعالیم مقدس، بیش از پیش در استفاده از نعمت های خداوند دقت داشته باشیم تا پیشاپیش از وقوع هر گونه بحرانی جلوگیری کنیم.

 

انتهای پیام/
اشتغال برق جهان سبک زندگی منطقه ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر