کد خبر: 1099827 A

سرپرست شوراهای حل اختلاف استان:

سرپرست شوراهای حل اختلاف استان قزوین از رضایت اولیای دم پس از 9 سال برای رهایی محکوم به قصاص از چوبه دار در قزوین خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین و به نقل از روابط عمومی شورای حل اختلاف استان، حجت الاسلام محمد حیدری با اشاره به رضایت ولی دم برای آزادی محکوم به قصای در قزوین گفت: صبحگاه نهم دی ماه سال ۹۱ طی تماس تلفنی با کلانتری ۱۳ باهنر، قتل خانمی ۲۴ ساله، متاهل و دارای ۲ فرزند اعلام شد که پس از حضور ماموران انتظامی قتل با ضربات چاقو تایید شد.

سرپرست شوراهای حل اختلاف قزوین افزود: پس از بررسی و تحقیقات لازم مشخص شد قتل از سوی برادر همسر مقتوله به دلیل اختلافات خانوادگی صورت گرفته است.

وی ابراز کرد: به دنبال آن، قاتل ۲۸ ساله و مجرد دستگیر و بازجویی‌های قضائی صورت گرفت و متهم به قتل اعتراف کرد و پس از اتمام رسیدگی‌های قضائی رای مبنی بر اجرای قصاص صادر شد.

حیدری گفت: پرونده مذکور از سال ۹۵ جهت اجرای صلح و سازش به شورای حل اختلاف ارجاع شد که سرانجام با تلاش‌های مجدانه واحد مصالحه قتل و خیران صلح و سازش خوشبختانه اولیای دم مقتوله شامل پدر، مادر و فرزندان، رضایت قطعی خود را اعلام کردند.

انتهای پیام/
استان قزوین پدر دی ماه روابط عمومی قتل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر