کد خبر: 1099803 A

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس:

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس گفت: توانمند سازی پرسنل وظیفه با ارائه آموزش های باکیفیت و مطابق با نیاز بازار کار در طول دوران خدمت سربازی، یکی از مهمترین برنامه های آموزش فنی و حرفه ای استان و با هدف تسهیل ورود آنان به بازار کسب و کار است.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای فارس، حشمت الله کوشکی بیان داشت: استان فارس جزء استان های برتر کشور در زمینه مهارت آموزی به پرسنل وظیفه است و در سال 1399 بیش از 805 هزار نفر ساعت معادل 4 هزار و 653 نفر دوره، آموزش برای پرسنل وظیفه نیرو های مسلح برگزار کرده است.

وی خاطر نشان کرد: در سال گذشته یک هزار و 924 نفر از سربازان سپاه و بسیج استان آموزش های مهارتی را فرا گرفتند و سپاه فارس توانست در تعاملی خوب با فنی و حرفه ای، رتبه دوم کشور در زمینه آموزش به پرسنل وظیفه را کسب کند.

 کوشکی بیان داشت: ارائه آموزش های مهارتی به سربازان به سه روش اعزام مربی به پادگان، حضور سربازان در مراکز آموزش فنی و حرفه ای و همچنین معرفی سربازان به صنایع و واحد های صنفی در قالب آموزش در محیط کار واقعی صورت می پذیرد.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس همچنین از اجرای طرح آموزش سربازان در محیط واقعی کار بر اساس هماهنگی این اداره کل با صنایع و صنوف مختلف خبر داد و بیان داشت: استان فارس از حدود سال 96 طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی را برای سربازان وظیفه اجرایی کرد که پس از موفقیت این طرح و دریافت بازخورد های مطلوب از کیفیت مهارت آموزی، طرح مهارت آموزی سربازان در محیط کار واقعی به صورت کشوری اجرا شد.

 

انتهای پیام/
بازار کار روابط عمومی سربازی فنی و حرفه ای کسب و کار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر