کد خبر: 1099731 A

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری سمنان گفت: بالغ بر 2 هزار دوز واکسن کرونا ویژه اعضای ستاد استان و شهرستان، اجرایی و شعب اخذ رای وارد استان شده که بیش از ۱۰۸۷ واکسن در حال حاضر تزریق شده است.

به گزارش ایلنا از سمنان، سید عباس دانایی گفت: میزان‌ مشارکت مردم استان در انتخابات سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا، در شهرستان آرادان با ۷۹.۸ درصد بیشترین میزان و در شهرستان سمنان با ۳۵.۴ درصد، کمترین میزان مشارکت مردم در انتخابات ثبت شد.

وی افزود: میزان مشارکت مردم در امر انتخابات سیزهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، شانزدهمین (۱۶) استان کشور بودیم.

دانایی تصریح کرد: انتخابات شوراهای اسلامی شهر در ۲۱ شهر استان برگزار و ۱۱۱ نفر به عنوان اعضای اصلی شوراها انتخاب شدند که ۴۱ نفر در دوره قبل عضو شورا بودند و در واقع ۳۷ درصد اعضای فعلی انتخاب شده در ۲۱ شهر استان، در دوره قبل نیز عضویت داشتند.

وی اظهار کرد: از ۳۰۷ روستای استان در ۳۰۵ روستا انتخابات شورای اسلامی برگزار و ۹۴۷ نفر اعضای اصلی برای این دوره انتخاب شدند که ۴۵۰ نفر معادل ۴۷.۵ درصد در دوره قبل عضو شورای اسلامی روستا بودند.

انتهای پیام/
انتخابات 1400 واکسن کرونا مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری سمنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر