کد خبر: 1099536 A

معاون استاندار قزوین:

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین ضمن تبریک روز شهرداری‌ها ودهیاری‌ها گفت: از ابتدای انقلاب تاکنون نقش شهرداری و دهیاری‌ها در شکل گیری جامعه مردم سالار مبتنی بر آرای مردم بسیار واضح و مبرهن بوده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین با صدور پیامی روز شهرداری‌هاو دهیاری‌ها را تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

از ابتدای شکل گیری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تا به امروز نقش شهرداری و دهیاری‌ها در شکل گیری جامعه مردمسالار مبتنی بر آرای مردم بسیار واضح و مبرهن بوده است.

بدون تردید نامگذاری یک روز در تقویم کشوری بدین نام، نشان‌دهنده شأن، منزلت و نیز جایگاه ویژه دهیار در حوزه مدیریت روستایی، ایجاد محیط امن و توأم با آرامش برای شهروندان به واسطه خدمات مطلوب و بی‌منت است؛ در واقع دهیاری‌ها با حداقل امکانات مالی و نیروی انسانی خدمات بسیار ارزنده‌ای به روستاها ارائه کرده و نقش عمده‌ای در توسعه روستایی ایفا کرده‌اند.

اینجانب ضمن تبریک این روز، از خدمات خالصانه کارکنان پرتلاش و خدوم دهیاری‌ها و شهرداری‌ قزوین و دهیاران شهرستان قزوین تقدیر و تشکر نموده و از درگاه خداوند سبحان توفیقات روز افزون توأم با سعادت و سلامتی را برای همه فعالان و زحمتکشان این عرصه مسالت دارم.

علی فرخزاد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین

انتهای پیام/
انقلاب تقویم جامعه شهرداری نیروی انسانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر