کد خبر: 1099511 A

نماینده شیراز و زرقان :

نماینده شیراز و زرقان گفت: بحث راه‌های دسترسی، نقطه کلیدی و مهم توسعه هر شهر است و امیدواریم با این زیرساخت‌ها، دسترسی‌ها و این امکانات، شهر صدرا به آن کارکردهای ویژه تعریف شده از جمله شهر دانشگاهی، شهر درمانی و شهری مناسب سکونت دست یابد.

به گزارش  ایلنا جعفر قادری عنوان کرد: شرکت عمران شهر صدرا در طول سال‌های گذشته کارهای بزرگی را رقم زدند ما بازخورد این تلاش‌ها و زحمات را در جلسات مردمی که برگزار می‌شود به خوبی مشاهده می‌کنیم، وقتی نوع مطالبات مطرح  می‌شود، می‌بینیم که مطالبات نسبت به گذشته متفاوت شده و زیرساخت‌ها و روبناها همه به نوعی یکی پس از دیگری حل می‌شود.

او ادامه داد: شرکت عمران در شهر صدرا در هیچ زمینه‌ای نیست که پروژه‌ای تعریف نکرده باشد و اقدام جدی صورت نداده باشد. هیچ دستگاهی نیست که نیاز به زمین و ساختمان داشته باشد و شرکت عمران صدرا ورود پیدا نکرده باشد؛ در بحث راه، آب و فاضلاب، فضای آموزشی، ورزشی، فضای اداری، فضای خدماتی و رفاهی و فضاهای دیگر، یکی پس از دیگری مشکلات  صدرا را حل می‌کنند که این نتیجه یک مدیریت جهادی و تخصصی، تفکر جهادی و تفکر حاکمیت نیروهای علمی و نیروهای تخصصی شرکت عمران شهر صدرا است.

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس ضمن قدردانی از زحمات دو مجموعه شرکت عمران و جهاد نصر بیان کرد: جهاد نصر یکی از افتخارات استان است و امیدواریم که از لحاظ تجهیزات، ماشین آلات، امکانات و نیروهای تخصصی و توان مالی بتواند به جایگاه بالایی دست یابد تا بتوانیم پروژه‌های بزرگی را با کمک آن‌ها در استان شروع کنیم.

قادری اضافه کرد: اعتقاد من بر این است که مشکل مملکت مشکل پول و مسائل مالی نیست، بلکه مشکل، طراحی مدل، پیگیری، جرأت و جسارت است که خوشبختانه همه این‌ها در دو مجموعه شرکت عمران صدرا و جهاد نصر وجود دارد و ان شاءالله ما نیز بتوانیم گره‌ای از این مشکلات را باز کنیم و به‌عنوان پشتیبان و همراه شما در پروژه‌های بزرگ و کلانی که تعریف شده است، یاری کنیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ضمن تقدیر  از دو مجموعه شرکت عمران و جهاد نصر، گفت: نسخه شفابخشی که کشور همیشه به آن نیاز داشته و دارد و بدون شک ادامه راه ما در مسیر پیشرفت عمران و آبادانی، بالندگی و عزت و سربلندی است و باید همچنان از آن بهره‌مند باشیم، مدیریت جهادی است.

وی بیان کرد: امروز هم در مجموعه جهاد نصر که بر گرفته از روحیه جهادی است شاهد تلاش‌های خوبی هستیم و هم پشتیبانی، حمایت و تلاش شرکت عمران صدرا موجب برطرف شدن مشکلات و نیازهای شهروندان صدرا از جمله راه‌های ارتباطی شده است.

عزیزی با اشاره به اینکه صدرا مستحق خدمت‌های بیش از این است، ادامه داد: شهر صدرا هم اکنون در حال جبران سال‌ها عقب ماندگی است و  باید از نظر مسائل مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، عمرانی، فضای سبز، حمل و نقل درون شهری و برون شهری و از همه جهات تامین شود.

 

انتهای پیام/
آب و فاضلاب پول فضای سبز عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نماینده مردم شیراز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر