کد خبر: 1099422 A

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان از صحت عمل و رد رشوه ۳۳ میلیون ریالی ماموران وظیفه شناس پلیس در شهرستان قزوین خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، سرهنگ حمزه شایان مهر با اعلام این خبر، گفت: عوامل گشت انتظامی شهرستان قزوین حین گشت زنی در محدوده شهرک ولایت به یک دستگاه خودرو ۲۰۶ مشکوک و دستور توقف آن را صادر کردند.

 وی تصریح کرد: راننده بدون توجه به دستور پلیس قصد متواری شدن داشت که با سرعت عمل ماموران متوقف و در بازرسی از خودرو و دو نفر سرنشینان آن مقادیری مواد مخدر ویک قبضه سلاح سرد کشف شد.

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان اظهار داشت :یکی از متهمان در حین انتقال به کلانتری برای رهایی از مجازات قانونی پیشنهاد رشوه ۳۳ میلیون ریالی می دهد.

سرهنگ شایانمهر خاطر نشان کرد: با صحت عمل ماموران وظیفه شناس پلیس و دست رد به سینه متهم، مراتب صورتجلسه و دو نفر متهم به همراه مواد مکشوفه به مرجع قضائی معرفی شدند.

رئیس بازرسی استان با اشاره به اینکه پلیس همواره با مجرمان و هنجارشکنان برابر قانون رفتار خواهد کرد، افزود: پلیس مقتدر و مکتبی در تراز انقلاب، پاکدست و در اجرای قانون و برخورد با مجرمان و تبهکاران جدی است.

 

انتهای پیام/
انقلاب خودرو فرماندهی انتظامی استان قانون مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر