کد خبر: 1099420 A

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین گفت: تاکنون سه هزار و ۶۸۵ تن کالای اساسی و نهاده‌های دامی از بندر امام خمینی (ه) با همت و تلاش ناوگان حمل و نقل جاده‌ای کالای استان به قزوین حمل شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین و به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، جواد حق لطفی با اعلام این خبر گفت: از نیمه خردادماه سال جاری تاکنون ۱۵۶دستگاه ناوگان حمل و نقل کالا در استان قزوین جهت حمل کالاهای اساسی و نهاده‌های دامی به استان خوزستان اعزام شده‌ است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین اضافه کرد: با توجه به اهمیت تخلیه سریع بنادر و جلوگیری از دپوی کالا در آنها، اقدامات مختلفی در این راستا انجام و جلساتی نیز با شرکت‌های حمل و نقل استان برگزار شده است.

این مسئول راهداری با اشاره به مشارکت شرکت‌های حمل و نقل در زمینه اعزام ناوگان به استان خوزستان، خواستار تداوم همکاری آنها جهت تسریع در این روند شد. 

حق‌لطفی یادآور شد: روند اعزام ناوگان و تخلیه کالاهای اساسی از بنادر طی روزهای اخیر سرعت بیشتری به خود گرفته و در ادامه نیز تلاش داریم تا با همکاری صنوف حمل و نقل، این مساله تسریع پیدا کند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین از تلاش رانندگان ناوگان حمل و نقل جاده‌ای استان در جا به جایی کالاهای مورد نیاز مردم قدردانی و تاکید کرد: انتقال کالاهای اساسی مردم آن هم در روزهای سخت ناشی از شیوع ویروس کرونا یک جهاد بزرگ محسوب می‌شود و رانندگان ما نیز همچون سال‌های دفاع مقدس خالصانه و متعهدانه این کار را به انجام می‌رسانند.

۱۲هزار دستگاه کامیون در ناوگان حمل و نقل جاده‌ای کالای استان قزوین کار حمل و جا به جایی کالاهای مورد نیاز مردم از سایر نقاط کشور را برعهده دارند.

 

انتهای پیام/
استان قزوین جاده حمل و نقل راهداری و حمل و نقل جاده ناوگان حمل و نقل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر