کد خبر: 1099165 A

مسئول منطقه حفاظت شده طارم سفلی گفت: با تلاش ماموران حفاظت محیط زیست یک شکارچی غیرمجاز دستگیر و لاشه سه ر اس کل و بز وحشی به همراه تعداد یادات شکار کشف شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین و به نقل از روابط عمومی محیط زیست استان، قهرمان اصغری با اشاره به شناسایی شکارچی غیرمجاز در استان گفت: مامورین یگان منطقه حفاظت شده طارم سفلی پس از گزارش تخلف از سوی همیاران و دوستداران محیط زیست با یک کار اطلاعاتی و برنامه ریزی دقیق و چندین روز حضور مستمر در منطقه بصورت پیاده و شبانه روزی  و رصد متخلف مد نظر و اطمینان از تخلفات و کشتار حیات وحش و کمک گرفتن از مامورین انتظامی بخش با دستور قضائی با ورود به مخفیگاه متخلف موفق به دستگیری وی شدند.

مسئول منطقه حفاظت شده طارم سفلی ادامه داد: ماموران طی بازرسی و تفتیش از محل اختفاء شکارچی، موفق به کشف و ضبط قسمتی از لاشه سه راس کل و بز وحشی ‌‌‌‌‌(کله و پاچه سه راس بز کوهی و قسمتی از لاشه حیوانات شکار شده  شدند.

وی عنوان کرد: ۴ قبضه از انواع سلاح‌های شکاری، بیش از ۱۰۰ تیر از انواع فشنگ و گلوله‌های سلاح‌های شکاری و مقادیر زیادی مهمات، باروت و وسایل غیرمجاز ساخت فشنگ و سایر ادوات شکار و صید نیز توسط ماموران کشف شد.

انتهای پیام/
حفاظت محیط زیست شبانه روزی مد شکارچی برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر