کد خبر: 1099134 A

استاندار قزوین عنوان کرد؛

استاندار قزوین گفت: مسئولان و مجموعه مدیریت استان در راستای تکمیل سریع‌تر بیمارستان 100 تخت خوابی مهرگان تلاش می‌کند تا با بهره‌برداری از این بیمارستان خدمت رسانی درمانی به ساکنین ناحیه شهری مهرگان و محمدیه تسهیل شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، استاندار قزوین در مراسم افتتاح و کلنگ زنی طرح‌های عمرانی، خدماتی و بهداشتی محمدیه و ناحیه شهری مهرگان که صبح امروز برگزار شد گفت: وجود یک بیمارستان در ناحیه شهری مهرگان و محمدیه به دلیل داشتن جمعیت 70 هزار نفری ضرورت داشت.

استاندار قزوین ادامه داد: مسئولین و مجموعه مدیریت استان در راستای تکمیل سریع‌تر پروژه تلاش می‌کند تا با بهره‌برداری از این بیمارستان خدمت رسانی درمانی به ساکنین ناحیه شهری مهرگان و محمدیه تسهیل شود.

وی ابراز کرد: این بیمارستان به صورت خیریه و به همت خانواده دکتر سیما شکرزاده ساخته خواهد شد و به طور قطع یک باقیات الصالحات به شمار می‌آید؛ لازم است دانشگاه علوم پزشکی نیز از این پروژه تا به بهره‌‎برداری رسیدن حمایت کند.   

جمالی پور گفت: هر طرح و پروژه‌ای برای رسیدن به مرحله بهره‌برداری به پشتیبانی مسئولان نیاز دارد و از این رو حمایت مدیران و نهادهای مختلف از طرح‌ها ضرورت دارد؛ در استان قزوین مسئولان در حمایت از پروژه‌ها هماهنگ بوده و بین آن‌ها یک‌صدایی وجود دارد.

انتهای پیام/
استان قزوین بیمارستان خانواده خدمت رسانی دانشگاه علوم پزشکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر