کد خبر: 1099081 A

فرمانده انتظامی نیشابور خبر داد:

فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور گفت: طی ۴۸ ساعت گذشته ۴۰ دستگاه خودروی سواری به صورت سیستمی و فیزیکی توقیف شد که تمامی این خودروها در قسمت شهرک نشین شهرستان بوده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ علیرضا حسینعلی زاده در اولین نشست تعاملی خود با خبرنگاران افزود: امنیت پایه و اساس همه فعالیت‌ها است و در این‌ چارچوب خبرنگاران باید تعاملی موثر با نیروی انتظامی داشته باشد.

وی با بیان اینکه نیشابور شهر تمدن و فرهنگ است و توقع می‌رود که جرائم به حداقل برسد اظهار داشت: در بسیاری از موارد اگر اطلاع‌رسانی خبرنگاران نبود شهروندان از تلاش‌های نیروی انتظامی، خدمات و دستاوردهای نیروی‌های امنیتی بی‌خبر بودند.

وی اعلام کرد: در حال حاضر بیشترین جرم در سطح شهرستان نیشابور سرقت است که به خاطر عدم تامین امنیت کافی از سوی صاحبان اموال می باشد.

این مقام انتظامی در بخشی از سخنان خود گفت: رسانه ها باید دقت داشته باشند که اخبار باید منطبق بر واقعیت و از منابع موثق نقل شود و حتما پیش از انتشار از صحت و سقم آن اطمینان حاصل کنید و از نشر اخباری که باعث نگرانی و تشویش مردم شود بپرهیزند. 

وی ادامه داد: ما باید به گونه ای عمل کنیم که امید از مردم گرفته نشود در کار اجرایی خطا وجود دارد اما قلم رسانه باید در کنار خوبی ها را هم نشان دهد همچنین باید توجه داشت که از بزرگنمایی در رسانه ها و سرتیترهای جنجالی صرف دیده شدن استفاده نکنیم. 

فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور تصریح کرد: شایعه‌ای که مبنی بر سرقت کودکان در فضای مجازی منتشر شده است صحت ندارد و تاکنون هیچ گزارشی در این رابطه نداشته‌ایم.

انتهای پیام/
تمدن فرمانده انتظامی شهرستان فضای مجازی کودکان نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر