کد خبر: 1098773 A

معاون دادگستری استان:

معاون برنامه ریزی، آمار و فناوری اطلاعات دادگستری استان قزوین گفت: به مناسبت بزرگداشت هفته قوه قضائیه ششمین دفتر خدمات الکترونیک در نیمه جنوبی شهر قزوین راه اندازی شده و در مجموع تاکنون ۲۵ دفتر در استان فعال هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین و به نقل از روابط عمومی دادگستری استان قزوین، عمران تقوی در مراسم افتتاح بیست و پنجمین دفتر خدمات الکترونیک قضائی در استان قزوین گفت: امروزه فناوری‌های نوین و الکترونیک گسترش چشمگیری داشته و استفاده صحیح از این فناوری‌ها موجب بهبود و تسریع در ارائه خدمات می‌شود و دستگاه قضائی نیز طی سال‌های اخیر اقدامات قابل توجهی را در راستای دادرسی الکترونیک و ارائه خدمات قضائی غیرحضوری برنامه ریزی و اجرایی کرده است.

معاون برنامه ریزی،  آمار و فناوری اطلاعات دادگستری استان قزوین افزود: با توجه به نیاز ارائه خدمات الکترونیک قضائی در نیمه جنوبی شهر قزوین و دسترسی آسانتر شهروندان به این خدمات، به مناسبت بزرگداشت هفته قوه قضائیه ششمین دفتر خدمات الکترونیک در این منطقه از شهر قزوین راه اندازی شده و در مجموع تاکنون ۲۵ دفتر در استان افتتاح شده و فعال هستند.

تقوی گفت: از ابتدای راه اندازی دفاتر قضائی بیش از ۲۰۰ خدمت قضائی ارائه شده و این امر میزان رفت و آمدها به دستگاه قضا را به طور چشمگیری کاهش داده است.

 این دفتر در آدرس چهارراه ولیعصر - خیابان طالقانی – روبروی حکم آباد – مجتمع طوبی آماده ارائه خدمت به شهروندان است.

 

انتهای پیام/
استان قزوین الکترونیک فناوری اطلاعات دادگستری برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر